Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2018

 • 2018-02-20, 15:10

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2018

  Już dziś Firma DI-ZET ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w pakowaniu produktów i towarów na stoisko 15A hala E Ptak Warsaw Expo podczas Targów WARSAW PACK 2018, gdzie na ponad 140 m2 zaprezentujemy szeroką ofertę maszyn i materiałów pakujących dla zakładów produkcyjnych i magazynów logistycznych.

  III edycja Targów WARSAW PACK 2018 odbędzie się w dniach 27 lutego - 1 marca 2018 r. w nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO.

  W dniach 27 lutego - 1 marca 2018 zapraszamy na stoisko firmy DI-ZET podczas III edycji Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2018

  III Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack to branżowe specjalistyczne wydarzenie odbywające się w Ptak Warsaw Expo, największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej. Targi mają na celu skupienie wszystkich gałęzi branży opakowaniowej i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych.

  To już trzecia edycja międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań w warszawskim Nadarzynie. Warsaw Pack 2018 to wydarzenie, które skupia w jednym miejscu wiele gałęzi branży pakowania oraz ich klientów, a więc przedstawicieli m.in. branż: spożywczej, tworzyw sztucznych, kosmetycznej, chemicznej, farmaceutycznej, tekstylnej i wielu innych.

  Formuła imprezy stwarza dogodne warunki do kontaktów biznesowych, ale też do wymiany praktycznych informacji na tematy związane z dostępnymi na rynku rodzajami opakowań, maszynami i urządzeniami pakującymi, systemami sortowania, napełniania i dozowania czy zwiększeniem dbałości o środowisko naturalne. Podczas tej edycji targów w Ptak Warsaw Expo zaprezentują się firmy wyznaczające kierunki w branży, w tym m.in. producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń do pakowania, wytwarzania opakowań czy etykiet. Spotkaniom targowym będą towarzyszyły liczne specjalistyczne konferencje i seminaria poświęcone tej tematyce.

  Warsaw Pack 2018 skoncentrował praktyków z branży aby targi i konferencje rozwijały się w płaszczyznach dogodnych przede wszystkim dla biznesu.

  Więcej: DIZET.pl

  Hurtownia Maszyn

 • 2022-05-26

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

 • 2022-05-26

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

Odpowiedz
Strona 1 z 1
 1