Dni Ogrodnika 2018 w Gołuchowie. Prezentacja maszyn i materiałów pakujących firmy DI-ZET

 • 2018-09-10, 15:01

  Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś wypowiedź do moderacji

  Dni Ogrodnika 2018 w Gołuchowie. Prezentacja maszyn i materiałów pakujących firmy DI-ZET

  Dni Ogrodnika 2018 w Gołuchowie. Prezentacja maszyn i materiałów pakujących firmy DI-ZET

  XX Dni Ogrodnika – Targi Międzynarodowe odbędą się w Gołuchowie w dniach 14 i 15 września 2018r. (piątek i sobota)

  Firma DI-ZET Sp. z o.o. Sp. K., renomowany dostawca rozwiązań w zakresie pakowania warzyw, owoców i przetworów spożywczych na końcówce linii technologicznej ma zaszczyt zaprosić na stoisko numer 1 w pawilonie 2 podczas XX edycji Dni Ogrodnika.

  Podczas targów firma DI-ZET zaprezentuje m.in. urządzenia do pęczkowania warzyw, ziół i kwiatów, maszyny do wiązania skrzynek i kartonów z pomidorami, wiązarki do wiązania taśmą PP, folie stretch maszynowe i wiele innych.

  Dni Ogrodnika 2018 to impreza o charakterze promocyjno – informacyjnym, skierowana do szeroko rozumianej branży ogrodniczej – dla producentów warzyw uprawianych w gruncie i pod osłonami, sadowników, producentów roślin jagodowych, kwiatów i roślin ozdobnych a także dla doradców, handlowców itp.

  Reprezentowanych bedzie ponad 200 firm, instytucji państwowych, wydawnictw fachowych, instytutów naukowych itp. Wśród firm zagranicznych byli przedstawiciele m.in. ze Szwecji, Włoch, Czech, Francji, Holandii, Niemiec, Ukrainy i Węgier.

  Odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą środków produkcji i technologii dla ogrodnictwa w tym z wieloma rozwiązaniami nowatorskimi.

  Targi w 2017 roku odwiedziło około 10 000 osób z kraju i zagranicy. Wśród zagranicznych gości były grupy z Białorusi, Litwy, Łotwy, Ukrainy.

  Odwiedzający targi mogli bezpłatnie skorzystać z porad wielu naukowców – praktyków m.in. z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, Instytutu Ochrony Roślin – PIB, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu a także wziąć udział w seminariach fachowych. Wiele aktualnych zagadnień można było wyjaśnić także w punktach informacyjnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Stacji Chemiczno-Rolniczej, Wielkopolskiej Izby Rolniczej, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy też Stowarzyszenia Producentów Pomidorów i Ogórków pod Osłonami. Czynny był punkt porad prawnych.

  Podczas XX Dni Ogrodnika odbędzie się wiele imprez towarzyszących.

  Więcej: http://www.dizet.pl

  Maszyny Pakujące

 • 2022-07-03

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

 • 2022-07-03

  Zapytaj o reklamę | Promowanie w portalu

  Reklama Google

Odpowiedz
Strona 1 z 1
 1