Szukaj firmy


Kangur Sp. z o.o. - znakowanie przemysłowe; produkcja drukarek przemysłowych

Informacje ogólne

KANGUR Sp. z o.o. to polska firma zajmująca się produkcją atramentowych drukarek przemysłowych małych i dużych znaków. Drukarki przemysłowe KANGUR ELECTRONICS to nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia, które opierają się na bezdotykowym atramentowym systemie znakowania produktów i opakowań.

Drukarki przemysłowe wykorzystywane są w wielu branżach, m.in. spożywczej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, rolniczej, elektromechanicznej oraz wielu innych. Pozwalają na nadruk stałych i zmiennych treści, jak np. data produkcji, data ważności, numery seryjne i partii, kody produktów, dane teleadresowe, nazwy, liczniki, logo oraz wiele innych informacji w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji.

Wybór odpowiedniego urządzenia musi gwarantować czytelne znakowanie, które jest głównym źródłem najważniejszych informacji o produkcie.

Drukarki przemysłowe małego i dużego pisma KANGUR ELECTRONICS zostały zaprojektowane i wyprodukowane specjalnie dla wymagającego środowiska przemysłowego oraz dla tych wszystkich, którzy szukają tanich, ale równocześnie bardzo wydajnych rozwiązań. Są połączeniem innowacyjności, niskich kosztów zakupu i eksploatacji oraz trwałego, czytelnego druku.

Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze - skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie naszych urządzeń i pomożemy dokonać najlepszego wyboru.

To co nas wyróżnia? - Jesteśmy producentem, więc jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb.
Co jeszcze? - U nas nie tylko znajdziesz tanie urządzenia, ale także zagwarantujemy Ci najtańszą eksploatację, a nadruk okaże się praktycznie bezpłatny.
Co tanie to drogie? - Zawsze są wyjątki, a jeśli nie wierzysz to proponujemy całkowicie bezpłatne testy naszych drukarek :)