Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


Biosa Polska

Informacje ogólne

Biosa Polska, to marka w pełni naturalnych, ekologicznych preparatów z ziół oraz roślin leczniczych, które zostały poddane procesowi fermentacji z unikalną kompozycją mikroorganizmów. Preparaty Biosa przyczyniają się do rozwiązania wielu współczesnych problemów zdrowotnych i środowiskowych. Wszystkie preparaty posiadają bardzo niskie pH poniżej 3,5 co uniemożliwia rozwój bakterii chorobotwórczych w każdym środowisku.

Biosa Polska aktywnie i odważnie uczestniczy w realizacji innowacyjnych rozwiązaniach dla świata biznesu w zakresie ochrony środowiska, m.in. w oczyszczaniu wody, ścieków, unieszkodliwianiu osadów ściekowych, kompostowaniu i neutralizacji odorów.

Biosa Polska poprzez innowacyjne myślenie, chce również wskazać nowe rozwiązania w zakresie ochrony zdrowia.

Biosa Polska jest zaangażowana w projekty mające na celu rozpowszechnianie rolnictwa z wykorzystaniem technologii mikroorganizmów na rzecz świadomej rezygnacji z chemicznych metod uprawy, hodowli i technologii wolnych od GMO.

Wszystkie projekty mają na celu poprawę standardów życia ludzi, zapewniając jednocześnie wyższą wydajność i lepsze warunki pracy. Jesteśmy zdeterminowani, aby pomóc naszym klientom znaleźć zdrowe i zrównoważone rozwiązania.